+48 694462684
wzorcowniawroclaw@gmail.com

KUNSZT PODŁOGI

TERAZ MOŻESZ PROJEKTOWAĆ PODŁOGĘ

Poniższa oferta zawiera jedynie część oferowanych przez nas produktów, więcej wzorów można zobaczyć na żywo w naszym salonie.

Zapraszamy do kontaktu.

Podłogi drewniane

Podłogi drewniane jako materiał naturalny nadają wnętrzom niepowtarzalny wygląd i klimat. Dzięki ich różnorodności pod względem gatunku drewna, jego klasyfikacji, wymiarów, oraz kolorystyki zastosowanego wykończenia świetnie pasują do każdego stylu aranżacji pomieszczenia.

Panele laminowane

Panele laminowane to podłoga bardzo praktyczna, łatwa w utrzymaniu, szybka w montażu. W ofercie bardzo szeroki wybór pod względem wymiarów i kolorystyki.

Podłogi winylowe

Podłogi winylowe to unikalne rozwiązanie łączące ze sobą walory wizualne- mogą imitować drewno, kamień czy beton, oraz użytkowe – wodoodporność, tłumienie odgłosów chodzenia.

Podłogi korkowe

Podłoga korkowa to materiał bardzo praktyczny i komfortowy w użytkowaniu. Łatwo ją utrzymać w czystości, gdyż jest antystatyczna, nie przyciąga kurzu. Chodzenie po niej to prawdziwa przyjemność, jest bowiem cicha i elastyczna.

Ściany korkowe

Płytki korkowe tworzą niepowtarzalną dekorację mieszkań. Dzięki bogactwu wzorów i zastosowanym technikom barwienia płytki można dobrać do każdego rodzaju wnętrza. Korek na ścianie to też praktyczne rozwiązanie – poprawia mikroklimat, zmniejsza poziom hałasu, sprawia, że czujemy ciepło, chroni powierzchnię przed zabrudzeniem w miejscach, gdzie ruch jest intensywny, jak przedsionki i korytarze.

Listwy

Listwy przypodłogowe to najbardziej popularny sposób wykończenia podłogi, jest to idealny kamuflaż dla dylatacji między podłogą, a ścianą. Dzięki różnorodnej kolorystyce, kształtom i wymiarom jest to również element dekoracyjny.

Montaż

Zajmujemy się montażem podłóg drewnianych, winylowych, korkowych, listew przypodłogowych, korka ściennego, a także renowacją i konserwacją podłóg drewnianych.

Renowacja

Jedną z zalet podłóg drewnianych jest możliwość ich renowacji. Na każdej podłodze po jakimś czasie pojawiają się ślady użytkowania – zabrudzenia, przetarcia, rysy. Dobrze wykonana renowacja pozwala pozbyć się tych problemów, a podłoga wygląda jak nowa.