Korek podłogowy

Korek podłogowy

W naszej ofercie znajdą Państwo podłogi korkowe (korek podłogowy) charakteryzujący się lekkością, przyjemną w dotyku fakturą a także odpornością na ogień i owady.

 

Podłogi korkowe Corkcomfort.

Panele podłogowe

Z bezklejowym systemem montażu Corkloc® należy po prostu ułożyć panele obok siebie, zatrzaskując zamek na krawędziach. Jest to szybkie, bezproblemowe i czyste rozwiązanie.
Rozwiązanie dostępne jest z dwoma rodzajami wykończenia: WRT dla pomieszczeń mieszkalnych i HPS dla pomieszczeń użyteczności publicznej.

Płytka przyklejana

Tradycyjne rozwiązanie – płytka przyklejona do podłoża – zapewnia nadzwyczajny komfort i minimalny odgłos kroków. Dostępne z czterema rodzajami wykończenia: powierzchnia wstępnie lakierowana (do wykończenia w miejscu instalacji) oraz z lakierem ceramicznym WRT lub lakierem poliuretanowym PU dla pomieszczeń mieszkalnych, albo z HPS dla pomieszczeń komercyjnych (gotowe do użycia).

 

Zobacz ofertę

 

Panele podłogowe Hydrocork.

Hydrocork to wielowarstwowa podłoga z wierzchnią warstwą z winylu i rdzeniem z kompozytu korkowego. Winyl zapewnia podłodze trwałość potwierdzoną wieloletnią gwarancją producenta – dla pomieszczeń mieszkalnych obowiązuje „Ograniczona wieczysta gwarancja”, w przypadku pomieszczeń komercyjnych okres gwarancyjny wynosi 15 lat. Z kolei naturalny korek oznacza ciepło i praktycznie brak odgłosu stawianych kroków. Oba materiały, winyl i korek, dają podłodze elastyczność i sprężystość, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania. Podłoga jest w pełni wodoodporna, jeden wzór można ułożyć we wszystkich pomieszczeniach, łącznie z łazienkami. Kolekcja obejmuje 33 atrakcyjne wizualnie wzory.

 

 

 

 

 

Kolekcja Wood Kolekcja Stone